Sallid ja kindad

(4) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

4 -st

Värv

ČERNÁ

Suurus

S L
LAST PIECES
CONFRONT KINDAD CONFRONT KINDAD WISCONSIN

Värv

ŠEDÁ

Suurus

S L

6,99 €

5,94 €

Värv

ŠEDÁ

Suurus

S L

229,99 €

25,49 €

Värv

сив

Suurus

XS

Sallid ja kindad - sügisene must-have

Suvi kaob tasapisi seljataha ning organiseerite oma riidekapi ümber, lükates heledad riided tahapoole ja tõstes ette soojad kampsunid, kõrgendatud jalatsid ja mustrilised sokid. Sel hetkel meenub kui tore on kihiti riietuda. See sügis-talvine aeg on mõeldud õhtuti mõnusalt sooja teki all pehmete patjade vahel veetmiseks koos tükiksese sidruni ja meega kuuma tee või tassikese kuuma kakaoga. Kuid…mida peaksite riidekappi varuma, et vältida külmetumist vaatamata muutuvale ilmale? Iga sneakerhead teab, et ülisuured riided ei taga mitte ainult õiget kehatemperatuuri, vaid näevad ka linnatänavatel suurepärased välja. Hädavajalikuks osutuvad nii soojad kampsunid, kui ka paksud ja pikad sallid või kaelused ja igasugused kindad. Nad mitte ainult ei emba teid sõna otseses mõttes mugavusse, vaid lisavad ka teie stiliseeringutele linnaliku iseloomu.

Mässige end kvaliteeti

Tundub, et salle ja kindaid seostatakse talvise saaniretkega ajast, mil ema käskis soojalt riietuda, mütsi kõrvade peale tõmmata, end ninani salli sisse mässida ja kindad kätte panna, et ükski kehaosa ei jääks välja. Tänapäeval täiendavad aga sellised aksessuaarid nagu sallid ja kindad iga linnalikku riietust. Tavalised püksid, pluss ressipluus või isegi vabaaja särk, nahast bikeri-jope, stiilsed tossud ja villane sall. Siiski ... milliseid talviseid aksessuaare peaksite valima, et näha hea välja näha ja nautida oma aksessuaaride kvaliteeti mitu hooaega? Tasub valida tõestatud kvaliteediga kaubamärke, millel on aastakümnete pikkune ajalugu, nagu näiteks adidas, Nike, Timberland või Confront. Kindad elementidega, mis hõlbustavad nutitelefoni kasutamist ilma kindaid eemaldamata, fliisist vooder, mis tagab soojuse ka eriti jahedatel õhtutel, või hoopiski käpikud, mis on peamiselt talvehommikutel parimaks lahenduseks. Lisaks villane kaelus, pikk sall või näiteks fliisist villast kombineeritud variant?

Pöörased värvid

Sõltumata kaubamärgist või materjalist, millest kindad või sall on valmistatud - tasub tähelepanu pöörata värvile. Kui teile meeldib stiilselt riietuda ja streetwear valitseb teie garderoobis, armastate kahtlemata silmapaistev olla. Seetõttu valige värvid, mis lisavad teie välimusele energiat ja iseloomu. Asendage universaalsed mustad, hallid või beežid väljendusrikaste punaste, vanakooli roheliste värvide või mustrite ja trükistega, mis annavad teile energiat juurde ka kõige hallimal ja raskemal päeval. Sügiseks hädavajalikud asjad? Kindlasti soojad sallid ja kindad!

Hetkel vaatate: Sallid ja kindad
Saadaval olevate mudelite arv Sallid ja kindad: 4

Tagasi kategooriasse: Aksessuaarid