Asics

(1) Tulemus

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

1 -st

109,99 €

76,49 €

Värv

BÍLÁ

Suurus

44 46

Asics Spordijalatsid Sizeeris

Asics kaubamärki seostatakse eelkõige jooksujalatsite tootmisega. Selle brändi jalatsid on sportlaste seas eriliselt tunnustatud. Kõik tänu nende kõrgtehnoloogilistele lahendustele ja kõrgele kvaliteedile. Valides Asics-i tossud, võite olla kindel, et olete soetamas originaalset ja tõestatud kvaliteediga toodet.

Lühike lugu

See Jaapani ettevõte asutati 1. septembril 1949. Esialgu tegutses bränd Onitsuka Co. Ltd. nime all. Selle asutaja oli Kihachirō Onitsuka. Alguses tootis ettevõte peamiselt korvpallijalatseid. Aastate jooksul on brändi pakkumised laienenud uutele mudelitele, mis on pühendatud üksikutele olümpiaaladele. Ettevõtte Onitsuka toodetud jalatsid esinesid eriti sagedalt „Tigers“ nime all. 1970ndate lõpus sündis bränd Asics Corporation pärast Onitsuka Tiger ja GTO JELENKi ühinemist. Brändi nimi ise pole juhuslik. See on lühend ladinakeelsest fraasist "terve keha, terve vaim". Ettevõtte idee oli toetada sportlasi nende treeningutel ja aidata neil olla edukad erinevatel erialadel. Tänapäeval seostatakse Asicsit peamiselt suurte üritustega, nagu New Yorgi maraton või Pariis.

Jooksujalatsitest mugavate elustiilijalatsiteni

Selle populaarse ettevõtte jalatsid on jõudnud ka Sizeeri pakkumiste hulga. Me eesmärk on täita teie vajadused ning just sellepärast leiate meie pakkumistest muu hulgas ka Asicsi tosse, mis ühendavad jooksva varjundi ja moodsa tänavastiili. Pakkumine sisaldab ülipopulaarseid Gel-Lyte III ja Gel-Lyte V mudeleid. Rikkalikud värvid ja kvaliteetne töö meeldivad kindlasti neile, kes hindavad mugavust ja huvitavat disaini. Tossude fännid valivad kindlasti oma vajadustele ideaalse mudeli.

Hetkel vaatate: Asics
Saadaval olevate mudelite arv: 1

Tagasi kategooriasse: Brändid