Crocs

(6) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

6 -st

39,99 €

Värv

must

Suurus

36-37 37-38 38-39 39-40

Värv

TAMSIAI MĖLYNA TAMSIAI MĖLYNA MĖLYNA

Suurus

32-33 33-34 34-35

Suurus

23

Suurus

23

Värv

TAMSIAI MĖLYNA TAMSIAI MĖLYNA MĖLYNA

Suurus

32-33 33-34 34-35

Suurus

23

Suurus

23

Värv

TAMSIAI MĖLYNA TAMSIAI MĖLYNA MĖLYNA

Suurus

32-33 33-34 34-35

Suurus

23

Suurus

23

31,99 €

19,99 €

Värv

tumši zila tumši zila

Suurus

32-33

Suurus

23

31,99 €

22,99 €

Värv

Bleumarin Bleumarin

Suurus

32-33

Suurus

23

Crocsi kaubamärk Sizeeris – vaadake, millised pärlid teid ootavad

Mõni jookseb nendes mööda linna ringi, teine ainult koduõuel. Neid kohtab grilliõhtutel, aga ka haigla koridorides. Millised on need mitmekülgsed jalatsid, mida näete kõikjal? Muidugi, me räägime Crocsidest! Kalossid rihmaga, plätud ja sandaalid - need on peamiselt Crocs jalatsid, mis avaldavad oma mugavusega muljet. Nüüd leiate Crocsid ka Sizeerist.

Crocs jalatsite fenomen

Need loodi mitte nii kaua aega tagasi, 2002. aastal. Mõni aasta tagasi oli nende üle nii suur hype, et tuntud supermarketites võitlesid mõned inimesed nende eest ja haarasid nad käest. Täna saate neid hõlpsalt ka Sizeerist osta. Millest me räägime? Muidugi Crocsidest! Nad valitsevad mitte ainult aedades ja puhkusereisidel, vaid ka streetweari stiilis. Kuidas see kõik algas? Nende ajalugu saab kirjeldada kuulsa fraasiga "Need is the mother of invention". Kunagi ammu käis tuntud George Boedecker JR koos oma sõprade Lyndon Hansoni ja Scott Seamansiga Kariibidel. Muidugi ei mõelnud nad sobivate paadijalatsite kaasavõtmisele. Niisiis ostsid nad kalipso ja liimisid kokku selle tükid. Sellest sündis aga ootamatu idee. Nad olid oma leiutisega nii rahul, et otsustasid alustada suuremas mahus tootmist. Nende eesmärk oli luua ülimalt kerged jalatsid, mis oleksid mugavad ja sobiksid ideaalselt libedatele pindadele. Selle tulemusena loodi Croslite materjal, millel olid lisaks bakteritsiidsed omadused. Sellised jalatsid sobivad ideaalselt mitte ainult paadis liikumiseks, vaid ka ilusalongides töötamiseks. Seetõttu lõid nad koostöö SPA-keskustega. Nende looming astus aga sammu kaugemale ja täna võib linnas näha ka mitmeid Crocsi sandaale, plätusid ja ikoonilisi kalosse.

Crocs jalatsid – kellele mõeldud?

Kas soovite teada, milliseid Crocsi jalatseid leiate Sizeerist? Loomulikult on need klassikalised kalossid, millel on õhuaugukestega ülaosa ja rihm, mida saate üle kanna kanda. See Crocs Classic mudel on kõige populaarsem. Nende kõrval on aga ka lai valik laste sandaale. Tavaliselt panete neid tähele juuniorite stiilides? Jah, just siis üllatavad komplektid kõige sagedamini huvitava kujunduse ja värvidega! Siiski pakume lastele mitte ainult Crocsi sandaale, vaid ka selle brändi naiste kalosse ja sandaale. Tänu sellele saate luua palju huvitavaid stiile, sest need jalatsid on huvitav lisand igapäevastele komplektidele kevad- ja suvehooajal. Need on mõeldud neile, kellel on oma stiil ja kes väärtustatavad individualismi. Kellele veel? Neile, kes hindavad eelkõige mugavust. Nendes ikoonilistes suvejalatsites ei tunne te ainult mugavust õues veedetud pikkade tundide vältel, vaid ka jalgade hügieenilist keskkonda. Mida veel tahta? Huvitavaid värve ja trükke? Ikka saab!

Uued Crocsid ja brändiklassika Sizeeris

Sizeeris ootavad teid klassikaliste värvidega ikoonilised mudelid, nagu must, valge või tumesinine Crocs. Saadaval on ka suviste sandaalide pastelsed ja mahlased värvid - sealhulgas roosa, kollane või laimiroheline. Crocsi laste sandaalide pakkumisest leiate trükkidega versioone - noor streetweari fänn armastab PAW Patrol-it või äkki Snoopy-t? Jalatsid koos nende piltidega tekitavad naabruskonna mänguväljakutel kindlasti sensatsiooni! Mis on moes viimaste trendide fännidele? Uued tooted Crocsilt, naiste Crocs Classic Platform kõrgel tallal ootavad teid. Selles kollektsioonis pakume teile mitut värviversiooni ja eristatavaid „Tie Dye“ mustreid. Nagu näete - teil on lai valik. Just siin on saadaval Crocsi originaaljalatsid nii noorematele kui ka vanematele linnatrendide fännidele. Jätkake, valige endale midagi sobivat - tellimused alates 50 eurost toimetatakse teile tasuta kohale.

Hetkel vaatate: Crocs
Saadaval olevate mudelite arv: 6

Tagasi kategooriasse: Brändid