Jalanõude hooldus Empire

(5) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

5 -st

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Empire puhastus ja hooldus Sizeeris

Sizeeris teame, et tossud väärivad parimat. Seetõttu leiate veebipoes e-Sizeer.com pakkumisest Empire kaubamärgi jalatsite hooldustooted. Brändi pikaajaline pärand teeb Empirest tõelise jalatsihooldushiiglase. Uuenduslikud ja tõhusad valemid tagasid Empire-le ülemaailmse edu. Piisab vaid mõnest lihtsast sammust, et nautida puhtaid jalatseid mitmel hooajal. Panustage tõestatud kaubamärgile ja valige Sizeeri ulatuslik kaitse jalatsitele!

Kõige olulisem on esimene samm

Mis on kõigi jalatsite hooldamise alus? Immutamine! Immutamine tagab, et teie jalatsid teenivad teid mitu hooaega. Korralikult kinnitatud pealispind on plekkide, mustuse või muutuvate ilmastikutingimuste suhtes vastupidavam. Empire Dirt Blocker pakub peaaegu 100% kaitset mustuse ja vee eest. Blocker loob pealispinnale kihi, mis kaitseb jalatseid väliste tegurite eest. See meetod tagab veekindluse, säilitades samal ajal optimaalse hingavuse. Empire Dirt Blockerit kasutades võite olla muretud - toode sobib hästi nii jalatsite, mütside kui muudest materjalidest esemete immutamiseks. Tõhusus? Mõju kestab kuni kuus nädalat!

Päästke jalatsid

Esimesed plekid on jalatsitele ilmunud? On aeg seda muuta! Otsige Empire puhastusvahend ja nautige oma jalatsite puhtust, justkui nad oleksid uued! Empire Clean Keeper on äärmiselt tõhus toode jalatsite ja ka mütside sügavpuhastamiseks. Kuidas seda kasutada? Peate vaid määrdunud pinnale vahtu kandma. Õrn vaht tungib jalatsite pinnale, eemaldades tossudelt kõik plekid. Mis järgmiseks? Panustage värskusele! Empire Fresh Express Spray on värskuse garantii kogu päevaks. Aerosool neutraliseerib koheselt ebameeldiva lõhna ja tagab kauakestva efekti.

Hetkel vaatate: Empire
Saadaval olevate mudelite arv: 5

Tagasi kategooriasse: Brändid