O'neill

(0) Tulemused

Muutke otsingufraasi sisu. Proovige kasutada vähem filtreid (eemaldage vähem olulised)

O'neill - Armastusest vee vastu

Rõivaste ja jalatsite bränd O'Neill loodi 1954. aastal tänu Jack O'Neilli suurele kirele veespordi vastu. 5 aastat hiljem kolis ettevõte California ranniku lähedale Santa Cruzi.

Rõivad surfajatele ja sukeldujatele

Just selle Ameerika kaubamärgi disainerid võimaldasid kõigil surfajatel ja sukeldujatel neid väljakutseid pakkuvaid spordialasid veelgi mugavamalt harrastada. Katsetades neoprene materjaliga, ehk süvameres sukeldumiseks kasutatava materjaliga, valmistasid nad surfipoes müüdavaid kalipsosid ja veste. Juba ainuüksi selle idee kasutuselevõtt oleks võimaldanud kaubamärgil suurt edu saavutada, kuid O'Neill pani palju rõhku edasisele arengule ja uuenduste otsimisele. Ta katsetas isiklikult uusi tooteid, mis tema poodi ilmuma pidid. Ta tegi seda nii suure pühendumusega, et kaotas California ranniku lähedal ühe katse ajal lausa oma silma.

Vabaaja riiete tootmise algus

Lisaks surfilaudadele ja kuulsatele kalipsodele laienes tootevalik järk-järgult, hõlmates spetsiaalseid veespordiga tegelemiseks mõeldud spordirõivaid, aga ka elustiiliriideid, mis sobisid suurepäraselt mere ääres viibimiseks. O'Neill sellega ei piirdunud ning hoolimata sellest, et on pärit päikeselisest Californiast, otsustas tutvustada suusatajatele ja lumelauduritele mõeldud rõivaid ja aksessuaare. See otsus muutis kaubamärgi aastate jooksul üha mõjukamaks. Mäed ja lumega kaetud nõlvad osutusid ühtviisi heaks kohaks energilise ja moeka disaini jaoks. Brändi võttis üle O'Neilli poeg Pat, kes päris uute vastupidavuse ja mugavuse standardite rakendamise oskuse. Tänapäeval on see Ameerika bränd üks enim tuntud elustiili bränd, mis on suunatud noortele dünaamilistele inimestele, kes soovivad pingutuseta sportlikku välimust.