Sergio Tacchini

(5) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

5 -st

79,99 €

42,49 €

Värv

TMAVOMODRÁ

Suurus

40 41 42 43 44 45

Värv

TMAVOMODRÁ

Suurus

41 44

74,99 €

33,99 €

Värv

ČERNÁ

Suurus

44

69,99 €

50,99 €

Värv

ŽLUTÁ

Suurus

45

94,99 €

80,74 €

Värv

ŠEDÁ

Suurus

44 45

Sergio Tacchini – Itaalia kaubamärk siseneb streetweari maailma

Minimalism, kvaliteet ja tennise inspiratsioonid. Nii lühidalt võib kirjeldada Itaalia kaubamärki Sergio Tacchini. Olete sellest nimest vaevu kuulnud? Te ei tea sellest palju, kuid iseloomuliku logoga kujundused jäävad teile üha sagedamini silma? Seejärel proovime teile seda veidi lähemalt tutvustada. Psst! Sergio Tacchini jalatsid leiate Sizeerist!

Itaaliast otse streetwearini

Kõik sai alguse ühest Itaalia linnast 1966. aastal. Just seal soovis Itaalia disainer ja elukutseline tennisist Sergio Tacchini luua moemuutust. Seni väljakul olnud rõivaid iseloomustasid monokroomsed valged värvid ja lihtne välimus. Neid kaunistasid ainult väikesed mustad lisad. Ta tahtis seda muuta. Ta otsustas, et igal pool on ruumi värvi jaoks – ka väljakul. Nii sündiski tema esimene kollektsioon, kuhu kuulusid tolle aja kohta ülimalt värvikad spordirõivad. Ei saa eitada, et tema disainilahenduste tohutu eelis oli tuntud nimi. 1960. aastate tenniseedu võimaldas tal kohe võita ka püsikliente. Alles 2007. aastal ilmusid tootevalikusse ka Hembly Internationaliga jõudude ühendamise tulemusena suusatamise, fitnessi, golfi või isegi purjetamise tooted. Veidi hiljem jõudis kätte ka jalatsite aeg. Tema eesmärk oli ühendada tennise stiil, sportlik vaim ja silmapaistvad värvid. Te ei tea, kas tal on see ka õnnestunud? Jah on! Näete seda ka tänapäeval paljudel Sergio Tacchini tossude näol.

Sergio Tachhini tooted vabaaja stiili austajatele

Huvitav, kellele Sergio Tacchini jalatsid on loodud? Vastus on lihtne – neile, kes hindavad vabaaja välimuse ja sportliku vabaduse kombinatsiooni. See on mõeldud neile, kes armastavad lihtsust, minimalismi, kasutatud materjalide kvaliteeti ja detailsust. Lisaks ka mudelite ilmekad värvid ja huvitavad värvikombinatsioonid, mis taaselustavad iga disaini. Kas see on midagi teile? Jah! Kui teie igapäevane välimus on enamasti klassikaline ja universaalne, täiendage seda Sergio Tacchini jalatsitega. Need vastandavad minimalistlikku stiili ja lisavad kergust. Mida veel? Need rõhutavad hõlpsalt linna igapäevast õhkkonda, ohverdamata teie enda vabaaja stiili. Saate neid sobitada nii klassikaliste teksade ja üleskeritud varrukatega lemmiksärgiga kui ka dressipükste ja puuvillase T-särgiga. Kandke neid nii, nagu teile meeldib ja kandke neid kasvõi mitu hooaega.

Sergio Tacchini jalatsid

Sizeeris pakume teile alati hoolikalt valitud ja parimaid uudistooteid. Te teate, et siit leiate nii tuntumaid klassikuid, mis ei kao kunagi moest, kui ka mudeleid, mida hinge kinni pidades ootate. Nende kõrval on Sergio Tacchini jalatsite ajatud pakkumised. Nende originaalne disain, omanäoline logo ja universaalsed värvid kombineerituna ekspressiivsete elementidega mudelid haaravad kindlasti teie tähelepanu. Otsite madalaid jalatseid, mida saaksite igapäevaselt kanda? Kas soovite, et need sobiksid ka enamiku teie riietusega? Sergio Tacchini Artic nahast tossud on saadaval mitmes värvivalikus, mis tähendab, et need jäävad kindlasti silma. Äkki vajate uusi kõrgeid talvesaapaid? ST Space NBX mudel on soovitus neile, kes armastavad linna stiilis matkamise inspiratsiooni. Üks on kindel – Sizeerist leiate alati parimad mudelid, mis kergesti linnastiili sobituvad.

Tutvuge Sergio Tacchini jalatsitega meie kauplustes või vaadake pakkumisi veebist. Kõik parim juba ootab teid. Vaadake ise!

Hetkel vaatate: Sergio Tacchini
Saadaval olevate mudelite arv: 5

Tagasi kategooriasse: Brändid