KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Vastused korduma kippuvatele küsimustele:

TELLIMUSED

Tellimuse saate esitada ka kliendiks registreerimata. Selleks tuleb ostu sooritamisel vaid valida "registreerimiseta ostlemine".

Soovitame teil kasutada valikut "Parooli taastamine". Uue parooli loomise link tuleb üldjuhul kohe e-postiga, kuid mõnikord võib see võtta kuni 2 tundi. Kui te ei saa parooli taastamise linki, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega telefonitsi ( +372 (60) 26530 ), e-posti ( info@sizeer.ee ) või chati kaudu.

Kui te ei jõudnud tellimuse vormistamise viimase etapini, milleks on tellimuse kinnitus, tähendab see, et teie makse ebaõnnestus (raha pole teie kontolt maha läinud) või pole mingil põhjusel ostu sooritatud. Mida selles olukorras teha?

Saate võtta ühendust klienditeenindusega telefoni teel ( +372 (60) 26530 ), e-posti teel ( info@sizeer.ee ) või chati kaudu, et saada oma tellimusele uus makselink või oodata, kuni makselink saadetakse automaatselt teie meilile. Saate teha ka uue tellimuse ja seejärel tasuda.

Tellimuse esitamine ei broneeri toodet kui selle eest ei ole tasutud. Maksmata tellimust ei võeta töösse. Tellimus läheb täitmisele vaid juhul kui olete valinud “sularahamakse kohaletoimetamisel” võimaluse.

Saatke meil aadressile info@sizeer.ee ning lisage meili manusesse maksekinnitus ja tellimuse number. Kiiremaks tagasisideks kontakteeruge klienditeenindusega ( +372 (60) 26530 ) informeerimaks, et meil failidega on saadetud.

Teie saadetud kinnitus edastatakse kontrollimiseks finantsosakonnale. Me püüame olukorra võimalikult kiiresti lahendada. See protsess võib kesta paarist tunnist kuni kahe tööpäevani.

TELLIMUSE TÄITMINE

Keskmine tarneaeg on 2 kuni 6 tööpäeva.

Me pakume kiiret ja turvalist kohaletoimetamist. Tarnimine toimub DPD kullerteenuste kaudu.

Tellimusi töödeldakse ainult Eestis, kuid seejuures on veebipoed olemas ka teistele riikidele. Kutsume teid nende pakkumistega tutvuma järgmistel linkidel: Sizeer.bg , Sizeer.cz , Sizeer.de , Sizeer.hu , Sizeer.lt , Sizeer.lv , Sizeer.pl , Sizeer.ro , Sizeer.sk .

Me ei saada ostutõendit pakendis. Kõik dokumendid (arve, tagastus- / vahetusvorm) saadetakse elektrooniliselt tellimuses märgitud e-posti aadressile. Soovitame kontrollida ka oma e-kirja rämpsposti, pakkumiste- või muid kaustu.

Kui dokumentidega meil ei ole teieni jõudnud, võtke ühendust klienditeenindusega telefoni teel ( +372 (60) 26530 ), saatke sõnum aadressile ( info@sizeer.ee ) või kirjutage sõnum chati vahendusel.

VAHETUS JA TAGASTAMINE

Te saate oma ostetud toote 30 päeva jooksul alates selle kättesaamise kuupäevast vahetada või tagastada tingimusel, et sellel ei ole kasutusjälgi.

Kuidas? Saatke see järgnevale aadressile:

Kristiine Keskus
Endla 45
10615 Tallinn, Eesti
Pealkirjaga: "SIZEER pood - tagastamine või vahetamine"

Saadetisega peab kaasas olema täidetud tagastus- / vahetusvorm, mille saite tellimuse arvega e-posti teel.

Hüvituse saamiseks tagasi saadetud toote vahetamisel või tagastamisel kulub kuni 14 kalendripäeva alates paki tagasi lattu jõudmise päevast. Teeme kõik endast oleneva, et tagastamine ja vahetamine toimuks tõhusalt ja kiiresti.

Palun kontrollige oma e-posti tagastusprotsessi vältel. Teieni jõuab automaatne meil koos korrigeeriva arve ja täiendavate sõnumitega tagastamis- / vahetusprotsessi kohta.

Kui teieni jõudnud kaup ei vasta tellimusele, võtke ühendust klienditeenindusega telefoni ( +372 (60) 26530 ), e-posti ( info@sizeer.ee ), vestluse kaudu või minge ükskõik millisesse lähimasse Sizeeri esindusse.

Kui toode on endiselt saadaval, asendame selle kohe. Kui toode ei ole saadaval, saate oma raha tagasi.

KAEBUSED

Saate esitada pretensiooni iga toote kohta, mis on ostetud Sizeeri veebipoest või Sizeeri esindusest 2 aasta jooksul alates selle ostmise kuupäevast ja mitte hiljem kui ühe aasta jooksul alates puuduse/vea märkamisest.

Teil on võimalik esitada nõue saates see TALLINNA KRISTIINE SIZEER-i esinduse meilile. Kuidas seda teha?

Kaebused meili teel

Täitke veebipoe lehel olev kaebuse vorm mille leiate lingilt: https://sizeer.ee/infokeskus#si-complaint . Lisage tagastatavale tootele täidetud kaebusevorm ja ostutõestus (maksekinnitus). Pakkige pakk turvaliselt ja saatke see järgmisele aadressile:

Kristiine Keskus
Endla 45
10615 Tallinn, Eesti
Pealkirjaga: "SIZEER pood - tagastamine või vahetamine"

Kaebus ja tagastatud toode vaadatakse üle maksimaalselt 14 kalendripäeva jooksul alates kuupäevast, mil see lattu jõuab. Olles kaebuse saatja, olete kohustatud saatmiskulude eest tasuma. Kui kaebus võetakse vastu, tagastame saatmiskulud.

Kohalikust esindustest ostetud toodete kohta tekkinud kaebused võetakse vastu ainult kohalikus esinduses ja ainult kviitungi alusel.

Kaebusega esindusse pöördudes võtke palun endaga kaasa puudulik toode ja maksekviitung (ostutõestus) ning meie meeskond aitab teid kõikide vajalike formaalsustega. Kaebus ja toote puudulikkus vaadatakse üle maksimaalselt 14 päeva jooksul.

MUUD KÜSIMUSED

Enamiku meie veebisaidil esitatud toodete mõõtmed on paigutatud otse tootekaardile. Liigutades kursoriga üle etteantud suuruse, kuvatakse teave mõõtude kohta (mõõt on antud sentimeetrites). Suurused on antud vastavalt tootja esitatud andmetele.

Järgneval lingil leiate suuruste tabeli, kus on välja toodud enamike meie poes saadaval olevate brändide suuruste informatsioon: https://sizeer.ee/suuruste-tabel

Kui tellisite vale suuruse, saate kauba tagasi saatmisel selle 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast vahetada või tagastada.

Kliendikonto aktiveerimiseks võtke meiega ühendust telefonitsi ( +372 (60) 26530 ), e-posti ( info@sizeer.ee ) või vestluse kaudu. Loome teile uue aktiveerimislingi, mille saadame varasemalt teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Oma isikuandmete kustutamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@sizeer.ee ja lisage täpsustus milliseid andmeid soovite kustutada.

Tellimuse tühistamiseks võtke ühendust klienditeenindusega telefonitsi ( +372 (60) 26530 ), e-posti ( info@sizeer.ee ) või vestluse kaudu. Teie tellimust ei ole alati võimalik tühistada. See sõltub sellest, millises etapis tellimust parasjagu töödeldakse.