Meeste Jalanõude hooldus

(5) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

5 -st

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Kiire ja tõhus jalatsihooldus

Kas soovite, et teie uued tossud püsiksid heas vormis? Või hoopis vastupidi – olete oma lemmikuid jalatseid nii kaua kandnud, et on viimane aeg nendega hüvasti jätta, kuid üldse ei suuda? Sizeer aitab tossude armastajaid: siit leiate jalatsite hooldustooted, mis aitavad teil oma jalatsite eest hoolitseda nii nagu nad väärivad! Teid ootavad parimad kaitsevahendid, šampoonid, puhastusvahud, renoveerimispihustid ja jalatsite deodorandid. Kontrollige, mida teie jalanõud vajavad, mis materjalist need on ja saage teada, mis neile kõige paremini sobib!

Esimene ja olulisim: kaitsekiht

Enne uute tossudega välja minekut veenduge, et need on ilmatingimuste ja mustuse eest kaitstud. Niiskus, muda või sool võivad jalatseid jäädavalt kahjustada. Pidage meeles: kaitsekiht on hädavajalik. Kasutage mõnda meie poes saadaolevatest järeleproovitud toodetest. Empire Dirty Blocker pakub 100% kaitset vee ja mustuse eest. See loob jalatsite pinnale kihi, mis tagab veekindluse, säilitades samas suurepärase hingavuse. Kaitsev toime kestab kuni 6 nädalat. Bama Power Protectorn säilitab aga hingavate materjalide omadused ega sisalda seejuures perfluoritud ühendeid. Timberlandi Balm Prooferit saab kasutada mitmetel materjalidel: see on vastupidav puuvillale, linasele materjalile, polüestrile, teralisele nahale, seemisnahale, nubukile ja nailonile.

Puhastamine

Tutvuge meie parimate jalatsite puhastusvahendite valikuga. Bama puhastusvaht eemaldab tõhusalt mustuse igat tüüpi materjalidelt. See sobib suurepäraselt soolaplekkide eemaldamiseks talvel. Empire Clean Keeper on õrn sügavpuhastuse toode. See on vahu kujul, mis tungib läbi materjali pinna, eemaldades mustuse osakesed. See ei lase jalatsite värvidel tuhmuda ning saab kasutada ka membraanist elementidega jalatsitel.

Viimane samm

Jalatsite kiire uuendamise viimane etapp on hoolitsemine selle eest, et need lõhnaksid hästi! Selleks kasutage mõnda neist suurepärastest värskendajatest. Empire Fresh Express sprei laseb teil kauakestvat värskust nautida. Toode neutraliseerib lõhnad ega sisalda invasiivseid koostisosi, tänu millele on selle kasutamine ohutu isegi tundliku naha puhul. Vahendit saab kasutada igasugustel materjalidel. Bama Fresh Shoe Deo on varustatud lihtsalt kasutatava ja funktsionaalse aplikaatoriga. Tootel on antibakteriaalsed omadused. See pole veel kõik! Tutvuge meie jalatsihooldustoodete valikuga Sizeeris ja valige endale sobiv toode!

Hetkel vaatate: Jalanõude hooldus meestele
Saadaval olevate mudelite arv meeste jalanõude hooldus: 5

Tagasi kategooriasse: Aksessuaarid Meestele