Naiste Jalanõude hooldus

(5) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

5 -st

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Efektiivne jalatsite hooldus

Hea välimus ja kõrge kvaliteet on alati hinnatud! Hoolitsege oma jalanõude eest, mis teie riietust täiendavad. Olgu selleks siis teie lemmikud tossud, millest te loobuda ei taha, või uhiuus paar, mille olete just koju toonud – jalatseid tuleb igal juhul korralikult hooldada. Mis on jalatsite hooldamiseks kõige tõhusam viis? Kasutage kõrgkvaliteetseid säilitusaineid, mis tagavad pika kasutusaja ja võimaldavad teil oma jalatseid kauem nautida!

Immutamine

Mis on iga streetweari fänni esimene samm, kes oma jalatseid tõeliselt austab? Immutamine! Enne oma uute jalatsitega linnatänavate pimestamist proovige neid kindlasti kaitsekihiga katta. See kaitseb jalatseid ilmastikutingimuste kahjulike mõjude eest ja võimaldab teil neid võimalikult kaua heas seisukorras hoida. Parimad Sizeeris saadaolevad kaitsevahendid aitavad teid kogu selle protsessi vältel. Empire Dirt Blocker kaitseb mustuse ja niiskuse eest. See on valmistatud mitteinvasiivsetest koostisosadest, seega seda saab kasutada ka membraaniosadega jalatsitel. Kui hindate Timberlandi pärandit, vaadake nende laia jalatsihoolduse tootevalikut. Nende lihtsalt pealekantavat Balm Prooferit saab kasutada mitmetel erinevatel materjalidel.

Puhastamine

Kui olete oma jalatseid põhjalikult kaitsnud, ärge unustage neid ka regulaarselt puhastada. Tehke seda iga kord, kui märkate, et need on määrdunud, vastasel juhul võivad plekid jäädavalt alles jääda. Sizeer pakub laia valikut parimaid puhastusvahendeid, mis sobivad igasuguste plekkide eemaldamiseks. Kasutage Bama puhastusvahtu igat tüüpi jalatsitel. Selle aktiivsed osakesed eemaldavad tõhusalt mustuse (ja talvel soola plekid) igat tüüpi materjalidelt. Bama uuendaja aitab varjata ka jalatsite väiksemaid defekte ja kriimustusi. Aga hei, see pole veel kõik! Vaadake meie teisi nende kaubamärkide puhastusvahendeid. Lisage ka oma tossudele meeldiv lõhn mõne meie usaldusväärse deodorandi või jalatsivärskendajaga. Valige usaldusväärsed kaubamärgid ja võite kindlad olla, et teie jalatsid näevad alati head välja ja lõhnavad nagu uued!

Hetkel vaatate: Jalanõude hooldus naistele
Saadaval olevate mudelite arv naiste jalanõude hooldus: 5

Tagasi kategooriasse: Aksessuaarid Naistele