Asics Naistele

(2) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

2 -st

114,99 €

54,99 €

Värv

Blau

Suurus

40,5

Asics – naiste jalatsid

Kas otsite jalatseid, mis poleks ainult mugavad, vaid lihtsalt suurepärased? Tutvuge ikooniliste Asics-i mudelitega. Unikaalne kombinatsioon ainulaadsest disainist ja kaasaegsest tehnoloogiast viib teie streetweari komplektid järgmisele tasemele.

Disaini professionaalid

Asics on üks populaarsemaid spordibrände, millel on rikkalik täiuslikkuse poole püüdlemise ajalugu. Nende algus ulatub aastasse 1949, mil bränd tuli välja oma esimese spordijalatsite sarjaga (tänasenigi Onitsuka Co. nime all). Mida tähendab kaubamärgi praegune nimi? ASICS on akronüüm ladinakeelsest lausest: "ANIMA SANA IN CORPORE SANO", mis tähendab: "Terves kehas terve vaim", just see peegeldab ka brändi filosoofiat.

Erakordne mugavus

Asics oli algselt kuulus oma kaasaegsete tehnoloogiatega spordijalatsite poolest, mis tagasid maksimaalse mugavuse, kuid nende ikooniliste mudelite kuulsus on sellest ajast peale spordiväljakutest ja staadionidest kaugemale läinud. Brändist on saanud ka üks streetweari põhitootja tänu nende iseloomulikele disainidele ja erakordsele mudelite kujule, nagu GEL-LYTE III või GEL-LYTE V. Mis tagab brändi püsiva populaarsuse? Kõrgeim kvaliteet, lai värvivalik ja originaalsed disainid.

Hetkel vaatate: Naiste Asics
Saadaval olevate mudelite arv naistele: 2

Tagasi kategooriasse: Brändid naistele