Empire

(5) Tulemused

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

5 -st

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Värv

VÍCEBAREVNÁ

Suurus

ONE SIZE

Empire jalatsite hooldustooted Sizeeris

Sizeeris teame, et teie lemmikud tossud väärivad parimat. Kas teile meeldib, kui teie jalatsid on alati värsked ja valmis kasutamiseks? Siis olete õiges kohas! Sizeer veebipoe pakkumine sisaldab lisaks moekatele riietele, jalatsitele ja aksessuaaridele ka spetsiaalseid Empire hooldustooteid. Brändi aastatepikkune kogemus teeb Empire brändist jalatsite hooldustoodete osas tõelise hiiglase. Otsige Empire puhastusvahendeid ja nautige oma jalatsite sära nagu ei kunagi varem!

Esimene samm

Kas te ei soovi oma uhiuutele tossudele plekke? Tegutsege kohe! Valige veekindluse kaitse, mis hoolitseb teie jalatsite õrna pealispinna eest. Veekindlus loob teie jalatsite pinnale kaitsekihi, muutes tossud vastupidavamaks tolmu ja muutliku ilma suhtes. Ostke Empire Dirt Blocker juba täna! Blocker pakub peaaegu 100% kaitset vee ja mustuse eest. See loob veekindla kaitsekihi, mis tagab suurepärase hingavuse. Toode on valmistatud leebetest koostisainetest, seega on see ülimalt ohutu ka membraanidega tugevdatud toodetel kasutamiseks. Valige Empire Dirt Blocker ja nautige puhtaid jalatseid kuni kuus nädalat!

Eriülesanneteks

Esimesed plekid jalatsitel? Tegutsege kohe! Sizeer poest leiate lisaks veekindluse vahendile ka jalatsite puhastustooteid. Empire Clean Keeper on äärmiselt tõhus, ohutu ja hõlpsasti kasutatav toode, mis eemaldab kõik jalanõudel olevad plekid. Kuidas seda kasutada? Kõik, mida pate tegema, on kanda määritud alale Empire õhulist vahtu. Õrn vaht tungib jalatsi pinda ja plekk kaob. Mis edasi? Hoidke värskust! Valige Empire Fresh Expres Spray – pikaajaliste tulemuste ja kohese toime garantii ühes.

Hetkel vaatate: Naiste Empire
Saadaval olevate mudelite arv naistele: 5

Tagasi kategooriasse: Brändid naistele