Helly Hansen Naistele

(1) Tulemus

Filtrid

Alates
Alates Alla
Alla
Selge
Selge
Selge
Selge
Selge

Sorteeri

Filtreid pole valitud

Tulemused lehe kohta

Kogus

1 -st

LAST PIECES
HELLY HANSEN W TSUGA

Värv

Roz

Suurus

37

Helly Hansen – stiil ja kvaliteet ühes

See Norra bränd on kuulus kvaliteetsete jalatsite ja riiete tootmise poolest, mis on loodud ka kõige ekstreemsemates ilmastikutingimustes vastu pidama. Kõik sai alguse 1877. aastal, kui Helly Juel Hansen asus tootma veekindlatest niiskuskindlatest materjalidest jopesid ja pükse. See muutis kaubamärgi meremeeste riiete tootjana äärmiselt populaarseks. Täna toodab Helly Hansen usaldusväärseid matkajalatseid , välisjalatseid ja riideid mitmesuguste ekstreemspordialade, näiteks suusatamise jaoks.

Usaldusväärne kvaliteet

Kõigile neile naistele, kes otsivad vastupidavust ja kvaliteeti, soovitame tungivalt seda Norra kaubamärki. Väikeettevõttest, mille edu põhines linaõliga immutatud kangal, on sajandiga saanud ülemaailmselt tunnustatud kaubamärk. Vähesed teavad aga näiteks fakti, et 1970. aastal lõi Helly Hansen Põhjamere naftapuuri tornide töötajatele hingavad ja veekindlad riided. Aastatepikkune töö on loonud tehnoloogiad, mis annavad toodetele ületamatu vastupidavuse, olles seejuures kandjasõbralikud ja hingavad.

Välisjalatsite naiselik pool

Nüüd on Helly Hanseni kaubamärgi legendaarne kvaliteet saadaval ka teile. Sizeerist leiate oma vastupidavuse poolest kuulsad matkajalatsid. Muuhulgas ka saapaid, nagu Forester või Tryvann. Need on ideaalne valik kõigile matkamise ja ronimise austajatele. Jalatsite pealispind on valmistatud nahast ja sünteetilisest materjalist, mis kaitseb jalgu vigastuste eest ja tagab kandmismugavuse. Need saapad sobivad ideaalselt ka linnadžungli väljakutsetega toimetulemiseks. Tegusa naise talve- ja sügisene must-have! Seega et ärge kõhelge! Vaadake kõiki Sizeeris saadaolevaid mudeleid.

Hetkel vaatate: Naiste Helly Hansen
Saadaval olevate mudelite arv naistele: 1

Tagasi kategooriasse: Brändid naistele