GET YOUR NEWS TOGETHER!

Meie uudiskirju tasub jälgida. Miks?

Uudiskirja tellimise eest lisa allahindlus -10% esimeselt ostult;

Uudised unikaalsetest mudelitest ja uutest piiratud koguses brändi kollektsioonidest;

Info eriliste tegevuste kohta, millega saate jahtida oma unistuste jalanõusi soodushinnaga;

Olete esimene kes saab teada meie igast kampaaniast ja allahindlusest!

QUESTIONS & ANSWERS

No worries, see võib natukene aega võtta. Pärast oma andmete salvestamist oodake kümmekond minutit. Selle aja jooksul peaks aktiveerimislingiga e-kiri olema teie postkastis. Ikka pole? See võis lõppeda rämpsposti või pakkumiste kaustas. Kui te sõnumit ka sealt ei leia, täitke vorm uuesti või võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Individuaalne sooduskood on ühekordne ja kehtib 48 tundi alates selle kättesaamisest. Alusta ostlemist, enne kui kood kehtivuse kaotab!

Ei, uudiskirja tellimise ühekordset allahindluskoodi ei saa kombineerida teiste kampaaniate ja eritoimingutega. Kui soovite kasutada erinevaid eripakkumisi, esitage eraldi tellimused.

Tõenäoliselt hõlmab teie valitud toode soodustust, mille allahindlus on suurem kui uudiskirja tellimise sooduskood. Teile soodsa pakkumise juurde naasmiseks tühjendage brauseri vahemälu või tehke tehing inkognito režiimis. Vaadake, kuidas Chrome'is, Firefoxis ja Microsoft Edge'is inkognito režiim sisse lülitada.

Muidugi, kuid teie asemel, ei teeks me seda – kui te just ei taha oma lemmikbrändide pakkumistest ja piiratud koguses eriväljaannetest ilma jääda. See on sinu valik! Kui aga tõesti soovite uudiskirjast loobuda, on seda väga lihtne teha. Iga e -kirja lõpust leiate lingi, mis võimaldab teil tellimusest automaatselt loobuda.